Nieuws

Als zorgversterkers willen we bij GrowWork de zorg in Nederland duurzaam verbeteren. Dit doen we door continue te investeren in onszelf, in onze professionals en in de relatie met onze opdrachtgevers

GrowWork is jouw werkgever én carrièrecoach 

Wil je in de wijkverpleging of in de verpleegzorg werken? Of bij een zorgverzekeraar of zorgoverheid? En jezelf verder ontwikkelen? Dan kun je natuurlijk zelf vacatures en opleidingen gaan zoeken op internet, maar GrowWork helpt je beter en sneller op de juiste plek.

Partner in jouw ontwikkeling

Bekijk onze vacatures>>
Naast uitdagende en afwisselende opdrachten, met mogelijkheden door heel Nederland, bieden we je de mogelijkheid om jezelf altijd te blijven verbeteren. Wij helpen iedereen die werkt in de ouderenzorg, bij zorgverzekeraars of zorgoverheden hun dromen waar te maken.

Of je nu net van school komt, jarenlange ervaring hebt, of op zoek bent naar iets anders. Bekijk onze ZorgAcademy>>

Onze 8 garanties!

Zoveel mensen, zoveel smaken. En een gigantisch aanbod aan zorgvacatures. Maar wat is nou écht belangrijk voor jou ontwikkeling en carrière? En waar zit het onderscheid ten opzichte van alle andere spelers in de markt? GrowWork vat het overzichtelijk voor je samen in de zogeheten 8 garanties >>

Ons team 

Wij beschikken over een bevlogen en enthousiast team van adviseurs en recruiters die vanuit hun eigen regio actief zijn. Zij kennen de markt en de ontwikkelingen die spelen bij onze opdrachtgevers als de beste. Door persoonlijke gesprekken te voeren zijn we in staat de beste match te maken voor jou en onze klant.  Bekijk ons team>>

En treed je bij ons in vaste dienst? Dan kun je ook nog eens rekenen op coaching en begeleiding door jouw eigen HR-adviseur.

JOIN US

Bij GrowWork heb je de vrijheid om zelfstandig te werken zonder dat je je ooit alleen zult voelen. Je maakt namelijk deel uit van Team GrowWork. Een groep toegewijde zorgprofessionals op hbo/
mbo niveau die samen het verschil willen maken. Die samen werken, leren, groeien en ontspannen.

Bij GrowWork bieden we je de kans om jezelf te ontwikkelen en tegelijkertijd gebruik te maken van de voordelen en het plezier die een groep je biedt.